Untitled Document
DERNEK BAŞKANI
 
 
BAĞCILAR KARADENİZLİLER KÜLTÜR DAYANIŞMA ve HALK OYUNLARI
DERNEĞİ BAŞKANI
Hamdi GÜNAYDIN
BAŞKAN
 
Sayın KARADENİZLİLER;

Kurmuş olduğumuz Bağcılar Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Halk Oyunları Derneğimizde sizleri de aramızda görmekten onurlanacağımıza ve bizlerin arasında olmanıza gururlanacağımıza şüpheniz olmasın.
Değerli;
Samsun, Ordu, Sinop, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin, Kastamonu, Gümüşhane, Bayburt, Tokat’lılar hepimiz bu bölgenin evlatları ve aşıkları olduğumuzu her fırsatta dile getiriyor ve yaşam biçimimiz olarak uyguluyoruz. Bunun yanında Halk oyunlarımızı çeşitli vesilelerle öğreniyor belli oranlarda uyguluyoruz. Bizlerin amacı Bağcılar Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Halk Oyunları Derneği olarak bu oyunları profesyonel olarak öğretmek ve manası olan amaçlarımız doğrultusunda hoş, esnek, zarif halk oyunlarımızı sunmak, geleceğe ışık tutmaktır.

Sevgili KARADENİZLİLER
Derneğimizin gelişiminin güçlenmesi güçlü, iradeli, esnek ve sabır gösterenler sayesinde oluşacaktır. Bu iradenin oluşturduğu temellerde sarsılma, çatlama olmayacaktır. Bizler ben’ i kaldırıp bizlerle beraber olalım.
Sayın KARADENİZLİLER
Memleketimizden ekonomik ve eğitim olanakları yetersizliğinden gurbete çıktık. Bu sıkıntıları bilen dernek olarak dernek üyeleri derneğin içinde bulunan üyelerin sıkıntı, sağlık, mutluluk, keder olumlu veya olumsuz her durumuna hızlı bilgiyle ulaşıp çözüm üretebilir. Bu sebepleri unutmamak ve her zaman aklımızda tutmamız lazım. Derneklerin evimize en yakın Akraba, Banka, Dost olduğunu görmek bu birlikteliğe destek vererek olacaktır.
Sayın KARADENİZLİLER
Amacımız; Karadenizlilerin gururu olmak ve hepinizin huzuru ve mutluluğunu görmektir.

Saygılarımla.

 
   
 
GENEL İÇERİK
 
İletişim
Ziyaretçi Defteri
Halk Oyunları Forum
Admin Girişi
 
DERNEK
 
Başkan
Yönetim Kurulu
Dernek Üyeleri
Dernek Üye Kayıt Formu
Dernek Duyuruları
Dernek Faaliyetleri
 
DUYURULAR
 
 
SPONSORLAR
 
 
SİZLERDEN GELENLER
 
Fotoğraflar
Videolar
 
 
Çınar Mahallesi 6/2B Sokak No: 6 (Çınar Mahallesi Muhtarlık Yanı) Bağcılar / İSTANBUL Tel: 0212 461 6182 | Design by m.uzun